W dniu 15 marca b.r. odbyły się kolejne zajęcia praktyczne w przedsiębiorstwie OZAS-ESAB Sp. z o.o. w ramach cyklu wizyt studyjnych w opolskich przedsiębiorstwach. Celem wizyt jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia bazującego na obserwacji praktyki przemysłowej.
Wizyty studyjne są istotnym elementem w procesie dydaktycznym. Tym razem podczas dwugodzinnego spotkania z praktyką przemysłową studenci II roku Logistyki, w tym członkowie Koła Naukowego LogPoint, mieli niebywałą okazję spojrzenia na lean manufacturing w praktyce przemysłowej producenta urządzeń spawalniczych. Pan Kierownik ds Lean Manufacturing Krzysztof Maciejewski, w przyjazny sposób przekazywał studentom tajniki wiedzy z zakresu nowoczesnej koncepcji zarządzania produkcją.
Inicjatorami wizyt studyjnych są dr inż. Iwona Pisz, dr Sabina Wyrwich-Płotka.