W niedzielę 12.06.2016r. na Błoniach Politechniki Opolskiej odbył się piknik naukowy w ramach OFN. Podczas pikniku Wydział Ekonomiczny reprezentowali pracownicy dydaktyczno-naukowi oraz Koła Naukowe Wydziału Ekonomicznego. Reprezentujący Koła Naukowe studenci przygotowali szereg gier, konkursów i pokazów dla każdej z grup wiekowych odwiedzających stoisko Wydziału Ekonomicznego. Członkowie kół promowali także swoją aktywność oraz Wydział Ekonomiczny UO podczas wywiadów udzielanych lokalnym i uczelnianym mediom.

W poniedziałek 13.06.2016r., w ostatnim dniu XIV OFN, odbyły się Drzwi Otwarte na Wydziale Ekonomicznym UO. Tego dnia oprócz zwiedzenia budynku, rozmów z pracownikami można było także uczestniczyć w ciekawych wykładach i warsztatach prowadzonych przez kadrę dydaktyczno-naukową Wydziału, studentów kół naukowych. Trzy Koła Naukowe WE UO zorganizowały gry i warsztaty z zagadnień ekonomicznych. KNGP przygotowało sesję posterową oraz warsztaty urbanistyczne.

dr Daniel Rodzeń
Koordynator OFN 2016r.