Zapraszamy studentów zainteresowanych poszerzaniem swoich kompetencji do udziału w międzynarodowym projekcie Erasmus+ Blended Intensive Programmes (BIP) 2023/2024.

Nazwa projektu: Practical Business Skills: Exploring Global and Local Markets/ Praktyczne umiejętności biznesowe na rynkach globalnych i lokalnych

Cel projektu: W ramach projektu studenci będą mogli nabyć praktyczne umiejętności przydatne w generowaniu pomysłów biznesowych oraz ich wdrażaniu w życie w środowisku międzynarodowym.

Projekt będzie realizowany we współpracy z uczelniami zlokalizowanymi w czterech krajach: Rumunia (University of Lucian Blaga), Niemcy (Technical University of Applied Sciences Wurzburg-Schweinwurt), Finlandia (Seinäjoki University of Applied Sciences) i Polska (Uniwersytet Opolski).

Charakter współpracy: Erasmus+ BIP realizowany jest w dwóch formach:

1. Uczestnictwo on-line w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników wszystkich uczelni partnerskich.
  2. Uczestnictwo w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników wszystkich uczelni partnerskich w kraju partnerskim (Rumunia, Sybin).

Termin wizyty w Rumunii (Sybin): 22.04.2024 -26.04.2024
Termin rekrutacji oraz składania dokumentów: 14.02-20.02.2024 r.

Inne informacje:

• projekt jest skierowany do studentów kierunków ekonomicznych,
  • warunkiem jest porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie B1,
  • studenci samodzielnie będą zdobywać wiedzę oraz doskonalić umiejętności
    i kompetencje społeczne w grupie międzynarodowej, przy wsparciu moderatora i trenerów.

Do pobrania WNIOSEK WYJAZDOWY ERASMUS+  |  APPLICATION FORM ERASMUS+

Wypełniony wniosek wraz z listem motywacyjnym opisującym motywację do wyjazdu, dotychczasową średnią ze studiów, poziom znajomości języka angielskiego oraz dodatkową działalność uczelnianą (np. pomoc przy organizacji konferencji naukowych, działalność w kole naukowym, działalność w Samorządzie Studenckim, udział w „Buddy Programme” itp.) proszę przesyłać na adres e-mail, wpisując w temacie „BIP”: marta.ms@uni.opole.pl