W dniu 26 listopada 2020 roku odbyło się pierwsze on-line seminarium międzykatedralne pięciu jednostek naukowych: Katedry Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Katedry Logistyki i Marketingu Uniwersytetu Opolskiego, Katedry Logistyki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Katedry Analizy i Strategii Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Łódzkiego, Katedry Logistyki Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Prelekcję poprowadził Pan dr Zbigniew Bentyn z Katedry Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pt. „Cyfrowy i inteligentny łańcuch dostaw jako narzędzie pokonywania barier logistycznych.

Kolejnym organizatorem głównym seminarium będzie Katedra Logistyki i Marketingu Uniwersytetu Opolskiego.