Miło nam poinformować, że nasz student Pan Michał Hadasik został wicemistrzem w Akademickim Turnieju TransEdu uzyskując 480 punktów. Turniej jest ogólnopolskim konkursem internetowym dla uczniów oraz studentów szkół i uczelni logistycznych. Organizowany jest dwa razy w roku: w semestrze zimowym i letnim. Może wziąć w nim udział każda osoba ucząca się na kierunku związanym z Transportem, Spedycją i Logistyką.
Poza podium znalazł się Pan Mateusz Józefczyk zajmując 17. miejsce (435 punktów) oraz Yuliia Shved zajmując 18 miejsce (432 punkty).
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Chętnych do wzięcia udziału w kolejnym Turnieju TransEdu zapraszamy do kontaktu z dr inż. Iwoną Pisz oraz Samantą Pasławską – ambasadorką TransEdu.

dr inż. Iwona Pisz