Zaznacz stronę

Kursy ogólnouczelniane

Kursy ogólnouczelniane semestr zimowy 2017/2018

 

Kursy ogólnouczelniane semestr letni 2016/2017

 

 

Studenci którzy nie zapisali się w terminach ustalonych przez uczelnię mogą skorzystać z “ręcznego” dopisania się na kursy.

Co należy zrobić aby zapisać się na kurs po terminie zapisu elektronicznego?

  • Należy znaleźć kurs na którym są jeszcze wolne miejsca i uzyskać zgodę prowadzącego o wpisanie na listę.
  • Wypełnić odpowiedni formularz i dostarczyć go do Wydziałowego Koordynatora ECTS dr Adama Siwerskiego.

 

Bezpośrednio do grup zainteresowane osoby dopisuje “ręcznie” koordynator ECTS – Wydział Ekonomiczny:

 

WYBIERZ ODPOWIEDNI FORMULARZ:

 

Najczęściej zadawane pytania.

 

Jak skontaktować się z koordynatorem danej jednostki? Najlepiej wysłać maila:

Wydział Przyrodniczo Techniczny

  • Samodzielna Katedra Ochrony Powierzchni Ziemi- mgr Katarzyna Kochanowska kkochanowska@uni.opole.pl
  • Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologi Molekularnej – dr Sławomir Wierzba slawi@uni.opole.pl
  • Samodzielna Katedra Biosystematyki – mgr Katarzyna Piskorska-Malarska kpiskorska@uni.opole.pl
  • Samodzielna Katedra Inżynierii Procesowej – dr Daniel Janecki zecjan@uni.opole.pl
  • Katedra Technologii – dr Janusz Nowak jnowak@uni.opole.pl

 

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

  • Instytut Fizyki – mgr Agnieszka Wendykier instfiz@uni.opole.pl
  • Instytut Matematyki i Informatyki – mgr inż. Władysław Makuchowski mak@math.uni.opole.pl

 

Wydział Teologiczny

  • ks. dr Wacław Borek wb@uni.opole.pl

 

Wydział Chemii

  • dr inż. Józef Hurek jozef.hurek@uni.opole.pl

 

Wydział Prawa i Administracji

  • mgr Agnieszka Zięcina agra@uni.opole.pl

 

Wydział Ekonomiczny

 

 

Wydział Filologiczny

  • dr hab. Marek Dybizbański, prof.UO marek.dybizbanski@uni.opole.pl

 

Wydział Historyczno-Pedagogiczny

  • Instytut Filozofii – dr hab. Grzegorz Francuz, prof. UO grzegorz.francuz@uni.opole.pl
  • Instytut Sztuki – mgr Krzysztof Kowalski kkowalski@uni.opole.pl
  • Instytut Socjologii – dr Michał Wanke michal.wanke@uni.opole.pl
  • Instytut Psychologii – mgr inż. Janusz Kowal – jkowal@uni.opole.pl
  • Instytut Nauk Pedagogicznych – mgr Bartosz Mazurkiewicz bmazurkiewicz@uni.opole.pl
  • Instytut Politologii – mgr Tomasz Paradowski paradowski@uni.opole.pl
  • Instytut Studiów Edukacyjnych – mgr Adam Konopnicki akonopnicki@uni.opole.pl
  • Instytut Historii mgr Aleksandra Chochel – insthist@uni.opole.pl

 

Studium Wychowania Fizycznegoi i Sportu

  • mgr Mariusz Pająk mpajak@uni.opole.pl

 

Studium Języków Obcych

  • mgr Jerzy Szczerba jszczerba@uni.opole.pl