Zaproszenie do udziału w wykładzie w ramach I Forum Jakości Kształcenia na UO – 11 marca 2024 r.

Szanowny Państwo,
w imieniu dr hab. Izabelli Pisarek, prof. UO, Prorektor ds. kształcenia i studentów UO oraz Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia, serdecznie zapraszamy do udziału w I Forum Jakości Kształcenia na UO. W ramach Forum Pani dr hab. Justyna Bugaj, prof. UJ wygłosi wykład nt. Formułowanie kierunkowych efektów uczenia się, ich związek z przedmiotowymi efektami uczenia się i sposób ich weryfikacji.

Wykład odbędzie się w dniu 11.03.2024 r. o godz. 10.00 w Auli A, przy ul. Oleskiej 48.

Organizatorzy proszą, aby na spotkanie przynieść ze sobą wypełnioną kartę przedmiotu swoich zajęć dydaktycznych.

Prosimy również o poinformowanie i zaproszenie wszystkich osób z Państwa jednostek zainteresowanych tematem spotkania.

Z poważaniem w imieniu organizatorów
dr Maria Bucka