Zaznacz stronę

Projekty dla studentów

Aktualnie możesz wziąć udział w następujących projektach realizowanych na Uniwersytecie Opolskim:

Kształcenie dla rozwoju sektor A usług dla biznesu w Opolu

Celem projektu jest przygotowanie absolwentów Wydziału Ekonomicznego oraz Filologicznego do potrzeb pracodawców sektora nowoczesnych usług dla biznesu (NUB) dzięki modyfikacji sposobu realizacji zajęć na kierunkach objętych projektem.

Jeśli studiujesz na Wydziale Ekonomicznym lub Wydziale Filologicznym to już zapraszamy Cię do udziału w projekcie, sprawdź listę kierunków, z których rekrutujemy uczestników.

Strona internetowa projektu: http://kadrydlabiznesu.we.uni.opole.pl/

BPO2 – uwaga kandydaci na studia na Wydziale Ekonomicznym oraz Wydziale Filologicznym – macie szansę na udział w nowym projekcie! Celujemy w dynamicznie rozwijający się w Polsce i w Opolu sektor nowoczesnych usług dla biznesu ( NUB). Przygotowujemy do pracy zgodnie z oczekiwaniami pracodawców z tego sektora już od 2018 r. (kadrydlabiznesu.wfil.uni.opole.pl). Teraz przechodzimy na kolejny poziom i włączamy umiejętności poszukiwane przez pracodawców z sektora NUB w cały cykl kształcenia. Co nowego na studiach w roku akademickim 2020-2021 w związku z nowym projektem BPO2? Zajrzyj tu: https://we.uni.opole.pl/projekt-ksztalcenie-dla-rozwoju-sektora-uslug-dla-biznesu-w-opolu/

FORTHEM – rekrutacja do 15 lutego na krótkoterminowe międzynarodowe wyjazdy grupowe i indywidualne https://www.forthem-alliance.eu/en/mobility/working-team-mobility/ (http://www.uni.opole.pl/page/3304/uwaga-studenci-mozliwa-mobilnosc-z-konsorcjum-forthem)

NAWA – rekrutacja rusza w marcu! Wstępne informacje: http://www.uni.opole.pl/page/3280/projekt-nawa-kompetentny-student-doswiadczony-absolwent