W środę 6 kwietnia br. Wydział Ekonomiczny UO otworzył swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na kierunkach: Ekonomia, Zarządzanie, Gospodarka Przestrzenna oraz Logistyka. W ramach „Dnia Otwartego” odbyły się zajęcia prowadzone przez wykładowców i studentów kół naukowych WE. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty i gry edukacyjne. Pozwoliły one na zapoznanie uczestników z tematyką ekonomiczną, np. Cash Flow, Wyścig szczurów, Gra logistyczna.

W murach budynku gościliśmy uczniów szkół średnich z województwa opolskiego (PLO nr II w Opolu, ZSZ im. Józefa Lompy w Oleśnie) oraz śląskiego (ZSE im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śląskim). Od bieżącego roku „Dzień Otwarty” będzie cyklicznym wydarzeniem przybliżającym tematykę ekonomiczną oraz prezentującą ofertę edukacyjną Wydziału Ekonomicznego skierowaną do szkół średnich.

Koordynator ds. Promocji Wydziału Ekonomicznego
dr inż. Marcin Krzesaj