Drodzy Studenci, po raz trzeci Uniwersytet Haxhi Zeka w Kosowie organizuje Międzynarodowy Letni Uniwersytet UNISUM, który odbędzie się w terminie od 6 do 20 lipca. Po udanej sesji egzaminacyjnej to najlepsze rozpoczęcie wakacji.
Właśnie ruszył nabór dla studentów z całego świata. Rekrutacja potrwa do 16 czerwca, zatem nie ma czasu do stracenia. Studenci zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy i horyzontów, odkrywaniem nowych możliwości i wyzwań a także zawieraniem nowych znajomości w ramach opcji do wyboru mają siedem kursów prowadzonych przez krajową i międzynarodową kadrę dydaktyczną:
1. Przedsiębiorczość stosowana.
2. Współpraca w HRM dla zespołów o wysokiej wydajności
3. Pianino
4. Klasa kompatybilna z mózgiem dzięki wirtualnej rzeczywistości i ruchowi
5. Marketing i filmy: nauka koncepcji marketingowych poprzez krytyczną ocenę filmów
6. Zrównoważone systemy produkcji żywności, od pola do stołu
7. Gospodarka o obiegu zamkniętym i podejmowanie decyzji
Pełny katalog kursów znajdziecie tutaj:
Po ukończeniu Międzynarodowego Letniego Uniwersytetu UNISUM studenci otrzymają certyfikat uczestnictwa.
Zarówno udział w Projekcie, jak i koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa organizator. Studenci ponoszą jedynie koszty dojazdu.
Jednym z prowadzących zajęcia w ramach UNISUM będzie dr Laura Płatkowska-Prokopczyk. Będziecie zatem pod dobrą opieką.
Ważne!
Przed zarejestrowaniem się do UNISUM, proszę wysłać zapytanie do dr L. Płatkowskiej-Prokopczyk (lplatkowska@uni.opole.pl), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegapcie okazji do rozwoju i nowych doświadczeń – studia to nie tylko zajęcia w salach wykładowych, ale również doświadczenia takie jak to.