Zaznacz stronę

W dniach 12-13 grudnia 2019r. obchodziliśmy kolejne Dni Logistyka, tym razem na Politechnice Opolskiej. Wydarzenie było zorganizowane przez Międzyuczelniane Koło Naukowe Logistyków LogPoint.
W piątek studenci II roku Logistyki wzięli udział w zorganizowanych warsztatach dot. nowoczesnych technologii w magazynach, czasu pracy kierowców oraz transportu w przyrodzie. Ciekawym doświadczeniem były odwiedziny Centrum badawczo-rozwojowego systemów logistycznych.

Przedstawiciele LUCA Logistic Solutions zademonstrowali studentom technologie wspierające pracę na magazynie. Studenci wzięli czynny udział w symulacji kompletacji magazynowej z zastosowaniem systemów Pick-by-light, Pick-by-Watch, Pick-by-Point i Pick-By-Vision, która pozwoliła uczestnikom warsztatów wcielić się w rolę pracownika magazynu. Miło nam poinformować, że nasz student że Pan Krzysztof Radzioch wygrał jedną z nagród w konkursie logistycznym, przeprowadzonym przez organizatorów Dnia Logistyka.

Składamy podziękowania organizatorom wydarzenia. Gratulujemy!

Zapraszamy do wspólnej pracy w Międzyuczelnianym Kole Naukowym LogPoint pod kierunkiem dr inż. Iwony Pisz i mgr Natalii Boichuk.