Jest nam ogromnie miło poinformować, iż absolwent Wydziału Ekonomicznego Pan mgr Radosław Świętek został finalistą konkursu na najlepszą pracę dyplomową z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw. Praca pod tytułem „Systemy Big Data w zarządzaniu łańcuchem dostaw na przykładzie sektora ICT” realizowana była pod kierunkiem dr hab. inż. Rafała Matwiejczuka. Kapituła konkursu wyłoniła 19 finalistów reprezentujących 9 ośrodków akademickich, w tym Uniwersytet Opolski. Pan Radosław Świętek miał okazję przedstawić wyniki swoich badań podczas finału konkursu, który odbył się w 14 listopada w Warszawie w trakcie Konferencji CloudNine. Niniejsza konferencja skierowana była do młodych, ambitnych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z obszarem SCM & Industry 4.0.

Celem konferencji była identyfikacja i eksponowanie wyjątkowych talentów oraz wsparcie ich startu na rynku zawodowym. CloudNine łączy wiedzę i umiejętności, których potrzebuje świat biznesu z wykształceniem i zdolnościami zdobytymi przez studentów na studiach. Inicjatywa ta została podjęta przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów PSML.

Serdecznie gratulujemy Panu autorowi pracy oraz promotorowi. Zapraszamy studentów Wydziału Ekonomicznego do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Opiekunem w ramach inicjatywy PSML z ramienia Uniwersytetu Opolskiego jest dr inż. Iwona Pisz.

Fotorelacja Link:  fotorelacja