W Dzień Otwarty Uniwersytetu Opolskiego uczelnię odwiedziło mnóstwo uczniów. Były wykłady, szkolenia, warsztaty, gry i zabawy

Na Wydziale Ekonomicznym uczniowie poznawali tajniki przyszłego sukcesu, omawiając z dr Jackiem Pieczonką cechy właściwego biznesplanu, dyskutowali z dr Agnieszką Bobrowską na temat prowadzenia działalności gospodarczej, zaznajamiali się z elementami zarządzania projektami z dr inż. Iwoną Pisz, odkrywali świat ekonomii oraz kryptowalut z dr Danielem Rodzeniem oraz mgr Mateuszem Musiałem, identyfikowali trendy w budownictwie z dr inż. arch. Dżoaną Latała-Matysiak oraz planowali miasto zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju z dr inż. Magdaleną Śliwą. Koordynatorem wydarzenia była mgr Natalia Boichuk.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy ze zdolną, aktywną i kreatywną młodzieżą, chcącą poznawać świat ekonomii i biznesu.