Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ekspertami firmy audytorsko-doradczej KPMG sp. z o.o., które odbędzie się w dniu 31 maja 2023 r. o godz. 11:15 – 12:45 w sali 23  Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Opolskiego.

Temat wykładu: “Ceny Transferowe 2.0”

Podczas spotkania eksperci przedstawią praktyczny aspekty cen transferowych. Spotkanie podzielone będzie na dwie części.
Podczas części wykładowej będzie można poznać najnowsze obowiązki z zakresu cen transferowych. Druga część to case study oraz praca na realnym projekcie biznesowym dla klienta. Podczas części warsztatowej będzie okazja wcielić się w rolę konsultanta i wraz z praktykami zrealizować projekt dotyczący doradztwa w obszarze cen transferowych.

Spotkanie będzie okazją, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych praktykach i wymaganiach rekrutacyjnych dla studentów i absolwentów.

Plakat do pobrania