Szanowni Państwo,

w KUKE, krajowej agencji wsparcia eksportu, uznaliśmy za celowe promowanie szeroko pojętej tematyki finansowania handlu – perspektywicznej dziedziny stanowiącej coraz istotniejszy element rynku finansowego.

Organizujemy pierwsze warsztaty poświęcone tematyce trade finance dla studentów. To niepowtarzalna okazja dla słuchaczy uczelni zainteresowanych finansami, ekonomią, prawem i zarządzaniem do zdobycia unikatowej i praktycznej wiedzy, uzyskania wartościowego certyfikatu i niewykluczone, że cennych wskazówek dotyczących planowania kariery zawodowej. Warsztaty są bezpłatne, a studentom spoza Warszawy zwracamy koszty dojazdu i zakwaterowania.

Szkolenie odbędzie się 13-14 maja (weekend) w centrum Warszawy.

Więcej informacji o projekcie wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie – LINK