W dniu 10 października 2019 roku w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości gościli przedstawiciele firmy Miebach Consulting: Prezes Marian Jezusek oraz Dyrektor ds. personalnych i controlingu Kornelia Lis-Jezusek. Firma Miebach Consulting dostarcza rozwiązania optymalizujące łańcuchy dostaw oparte na integracji doradztwa i inżynierii. W ciągu 40 lat istnienia firma wdrożyła z powodzeniem prawie 10 000 projektów i rozwiązań doskonalących przepływy towarów w przedsiębiorstwach.

Polski oddział Miebach Consulting odpowiada za realizację projektów w Europie Wschodniej, w Rosji i na Ukrainie oraz ściśle współpracuje w projektach prowadzonych przez pozostałe biura firmy na świecie. Celem spotkania było uzgodnienie zasad współpracy Wydziału Ekonomicznego UO z Miebach Consulting w zakresie przedsięwzięć adresowanych do studentów. Przedstawiciele firmy Miebach Consulting przyjęli również zaproszenie do udziału w pracach Rady Biznesu Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości stając się jej członkami.

Efekty zainicjowanej współpracy będą widoczne już w trakcie roku akademickiego 2019/2020.