FORTHEM Buddy Programme

Program Buddy jakiego jeszcze nie znacie!

Chcesz nawiązać kontakt z inny pierwszoroczniakami z takich uczelni jak Uniwersytet Johannesa Gutenberga w Moguncji, Uniwersytet Burgundzki w Dijon, Uniwersytet w Jyväskylä, Uniwersytet w Palermo, Uniwersytet Łotewski w Rydze oraz Uniwersytet w Walencji?
Chcesz praktykować komunikację w obcych językach?
Chcesz dzielić się swoim doświadczeniem, a także czerpać z doświadczenia innych?
O co w tym wszystkich chodzi? To proste!

Połączymy Cię z 6 studentami pierwszego roku, po jednym z każdej partnerskiej uczelni, abyście mogli razem odkrywać możliwości, jakie daje Wam FORTHEM.
Buddy Challenges online, zdobywanie odznak za aktywność, a może wyjazd do partnerskiej uczelni? To wszystko jest w zasięgu ręki FORTHEM Buddy.

Zgłoś sie już teraz! Wypełnij formularz, a już niedługo będziesz mógł stać się częścią społeczności FORTHEM.

Międzynarodowe grupy powstaną w momencie, kiedy otrzymamy zgłoszenia ze wszystkich uczelni, dlatego nie zwlekaj!
Nie wymagamy testów językowych ani żadnych innych skomplikowanych rzeczy, a udział jest całkowicie darmowy!
A w przypadku pytań – pisz śmiało na forthem@uni.opole.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 5 listopada!