Miło nam poinformować, że artykuł “The impact of space development structure on the level of ecological footprint – Shift share analysis for European Union countries” autorstwa dr hab. Izabeli Dembińskiej (Akademia Morska w Szczecinie), prof. dr hab. Sabiny Kauf (Uniwersytet Opolski ) , dr Agnieszki Tłuczak (Uniwersytet Opolski), dr hab. Katarzyny Szopik-Depczyńskiej (Uniwersytet Szczeciński), dr Łukasza Marzantowicza (SGH Warszawa), prof. Giuseppe Ioppolo (Uniwersytet w Messiniezostał opublikowany w czasopiśmie Science of the Total Environment wydawnictwa Elsevier. Czasopismo należy do ścisłej czołówki czasopism na styku zarządzania i środowiska (IF 2021 = 10.753, Cite Score 2021 = 14.1, punktacja MEiN = 200 pkt).