Szanowni Państwo,

W dniach od 18 czerwca do 9 lipca br. w Uniwersytecie Opolskim jest realizowana Procedura SDJK-O-U8 Oceny nauczycieli akademickich dokonywanej przez studentów.
Ocena nauczycieli akademickich dokonywana przez studentów jest prowadzona poprzez system USOSweb. Ocenie podlegają wszyscy nauczyciele akademiccy, którzy prowadzili zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022r.

Kwestionariusze ankiet wypełniane są anonimowo przez studentów studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich. Student dobrowolnie wypełnia kwestionariusze ankiet, po zalogowaniu się na swoje osobiste konto w USOSweb.

Celem przeprowadzenia ankietowej oceny zajęć dydaktycznych przez studentów jest dbałość o wysoką jakość kształcenia na poziomie uczelnianym, wydziałowym oraz poszczególnych kierunków studiów.

dr Bartosz Chorkowy

Dziekan Wydziału Ekonomicznego