Z żalem zawiadamiamy, że 12 stycznia 2020 r. w wieku 59 lat zmarł nasz kolega Joachim Klotka, wieloletni, szanowany pracownik Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego.

Pana Joachima będziemy pamiętać jako osobę życzliwą i gotową nieść pomoc każdemu w potrzebie. Był szczery i zawsze otwarty na innych ludzi. Swoją dobrą energią obdarowywał wszystkich wokół.

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają  władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego.

Msza św. w intencji zmarłego zostanie odprawiona w czwartek 16 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 w Kościele pw. św. Floriana w Zawadzie. Po mszy nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.

Aby umożliwić pracownikom i studentom Wydziału Ekonomicznego udział w uroczystościach pogrzebowych Pana Joachima Klotki dziekan Wydziału Ekonomicznego ogłosił w dniu 16 stycznia 2020 r. (czwartek) godziny dziekańskie od 09.00-13.00