O zapotrzebowaniu na jego absolwentów świadczy duża liczba deklaracji pracodawców dotyczących chęci przyjęcia studentów na praktyki, a w dalszej perspektywie ich zatrudnienia – mówi dr Bartosz Chorkowy, dziekan wydziału.
W kolejnym roku akademickim planujemy uruchomienie nowego – oczekiwanego zarówno przez studentów jak i pracodawców, kierunku studiów Finanse i rachunkowość – zapowiada dr Chorkowy i dodaje, że wniosek do ministerstwa w tej sprawie został złożony w lutym.

Ponadto w roku akademickim 2020/2021 wydział zaoferuje na kierunku Ekonomia nowe moduły kształcenia:

• na studiach I stopnia moduł „Analiza rynku” oraz „Gospodarka i społeczeństwo”
  • na studiach II stopnia „Polityka gospodarcza w warunkach globalizacji” oraz „Zrównoważony rozwój”.

– Dokonano również znaczącej modyfikacji istniejącego …. więcej: link

źródło: NTO Opole