Co Cię czeka podczas webinarium 26 kwietnia (środa) o godz. 17:

Program CFA pozostaje złotym standardem dla profesjonalistów inwestycyjnych i począwszy od lat 60. minionego wieku przeszedł kilka kluczowych zmian, które zagwarantowały mu przewagę w branży inwestycyjnej na całym świecie. Obecnie tytułem CFA, będącym synonimem wysokich kwalifikacji i wiedzy eksperckiej, posługuje się blisko 200 tys. profesjonalistów. Możesz być jednym z nich.

Dziś stoimy u progu nowego etapu w ramach 4. rewolucji przemysłowej, dlatego Program CFA czeka wiele kluczowych zmian, odpowiadających potrzebom branży inwestycyjnej XXI wieku.

Dołącz do naszego e-spotkania, podczas którego dowiesz się:

• jak zmieni się curriculum CFA;
  • co czeka kandydatów z poziomu 1. oraz 2.;
  • co zawiera tzw. practice pack;
  • jakie specjalizacje będą mogli zrobić kandydaci z poziomu 3.;
  • dlaczego nowy CFA Program jest atrakcyjny w oczach pracodawców.

Nasze spotkanie online jest skierowane do:

• studentów, którzy rozważają przystąpienie do programu CFA w drugiej połowie 2023 roku i w 2024 roku;
  • kandydatów w procesie egzaminacyjnym CFA;
  • pracowników naukowych;
  • pracodawców zatrudniających profesjonalistów finansowych.

Podczas webinarium będziesz mógł zadać pytanie naszym ekspertom:

• Prof. Krzysztofa Jajugę, Prezesa Zarządu, CFA Society Poland
  • Katie Davison Jenkins, Director, Partnerships and Client Solutions, EMEA, CFA Institute
  • Ayesha Silva, Manager, Partnerships and Client Solutions, EMEA, CFA Institute

Rejestracja: https://cfapoland.org/wydarzenia/471,evolution-of-the-cfa-program-mastery-excellence-transformation.html