Drodzy Studenci, mamy dla Was dobrą wiadomość. Podobnie jak w ubiegłym roku, Uniwersytet Haxhi Zeka w Kosowie organizuje Międzynarodowy Letni Uniwersytet UNISUM, który odbędzie się w terminie od 8 do 21 lipca. Po udanej sesji egzaminacyjnej to najlepsze rozpoczęcie wakacji.

Właśnie ruszył nabór dla studentów z całego świata. Rekrutacja potrwa do 15 maja, zatem nie ma czasu do stracenia. Studenci zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy i horyzontów, odkrywaniem nowych możliwości i wyzwań a także zawieraniem nowych znajomości w ramach opcji do wyboru mają dziewięć kursów prowadzonych przez krajową i międzynarodową kadrę dydaktyczną:

1. Prawa człowieka i prawo antydyskryminacyjne, polityki i techniki badawcze
  2. Team Building – wyzwania dla HRM w XXI wieku
  3. Pieniądze w epoce cyfrowej; Innowacje w zarządzaniu finansami
  4. Klarnet (Rozwój umiejętności technicznych i artystycznych)
  5. Globalne bezpieczeństwo żywnościowe: wyzwania i możliwości
  6. Śpiew solowy (aspekt pedagogiczny i artystyczny)
  7. Przetwórstwo Owoców i Warzyw
  8. Analiza danych z MAXQDA
  9. Międzynarodowe i porównawcze prawo gospodarcze

Pełny katalog kursów znajdziecie tutaj: https://drive.google.com/file/d/1SdeOslEYk05qukoUbDfIaxB5BVRUnuWJ/view

Po ukończeniu Międzynarodowego Letniego Uniwersytetu UNISUM studenci otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Zarówno udział w Projekcie, jak i koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa organizator. Studenci ponoszą jedynie koszty dojazdu (istnieje możliwość częściowego dofinansowania tych kosztów przez Dziekana WE).

Jednym z prowadzących zajęcia w ramach UNISUM będzie dr Laura Płatkowska-Prokopczyk. Będziecie zatem pod dobrą opieką.

Link do rekrutacji: https://unhz.eu/hapet-thirrja-per-student-per-universitetin-veror-unisum-2023/?fbclid=IwAR1Hmc8QcAvXWEb4523TbJz0wYizjHY_QVheNaZtTaPWiDRDG0bu4_Q-H_w

Ważne!
Przed zarejestrowaniem się do UNISUM, proszę wysłać zapytanie do dr L. Płatkowskiej-Prokopczyk (lplatkowska@uni.opole.pl), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegapcie okazji do rozwoju i nowych doświadczeń – studia to nie tylko zajęcia w salach wykładowych, ale również doświadczenia takie jak to.