Student Koła Naukowego Rachunkowości Dawid Pelczarski uczestniczył w dniach 17 – 18 kwietnia 2018 r. w XVII Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości OSKAR 2018 organizowanej przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na konferencję studenci Koła Osiecki Mateusz, Pelczarski Dawid i Piętak Oliwia z kierunku Zarządzanie III rok napisali artykuł nt. „System informacyjny rachunkowości w zarządzaniu współczesnym przedsiębiorstwem”.

W artykule zaprezentowano rolę informacji generowanych przez system informacyjny rachunkowości w zarządzaniu współczesnym przedsiębiorstwem funkcjonującym w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych. Artykuł otrzymał pozytywne recenzje, był prezentowany na konferencji przez studenta Dawida Pelczarskiego i będzie zamieszczony w pracach konferencyjnych Uczelni.

Opiekun Koła Naukowego Rachunkowości
dr Teresa Maszczak