W dniach 17 stycznia oraz 25 stycznia 2017 na Wydziale Ekonomicznym odbędą się wykład i warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, pod hasłem: „Zagospodarujmy teren naszej szkoły”
Pierwszym punktem programu będzie wykład wprowadzający do tematyki związanej z gospodarowaniem w przestrzeni  zaprezentowany przez dr inż. arch. Magdalenę Śliwę. Kolejno uczniowie uczestniczyć będą w warsztatach projektowych polegających na ocenie stanu zagospodarowania wyznaczonego terenu, a następnie będą poznawać tajniki tworzenia projektu na mapach.
Dla uczestników warsztatów przewidziana jest również wycieczka  na Wzgórze Uniwersyteckie oraz Kampus Akademicki.

Organizatorami wydarzenia są pracownicy Katedry  Geografii Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej. Spotkanie poprowadzą  dr inż. arch. Magdalena Śliwa oraz dr Edyta Szafranek.

Kolejne wydarzenie w tym cyklu warsztatów odbędzie się 25.01.2017 r.  pod hasłem: „SYSTEMY INFORMACJI GEOGRAFICZNEJ W GOSPODARCE PRZESTRZENNEJ”
Opiekunowie naukowi: mgr inż. arch Jarosław Oglęcki, dr inż. Barbara Wiatkowska
Koordynatorzy spotkania: dr Agnieszka – Dembicka-Niemiec, dr inż. Adam Walawender

Cykl warsztatów zakończy się w kwietniu 2017 r. Informacje o kolejnych spotkaniach zostaną umieszczone na stronie internetowej Wydziału  Ekonomicznego jak i na facebook’u.
Zapraszamy serdecznie zainteresowanych uczniów oraz nauczycieli!

Do pobrania:

Osoby do kontaktu: