W dniu 16.03.2017 na Wydziale Ekonomicznym odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła Pani prof. dr hab. Stanisława Sokołowska – Dziekan WE, Pani mgr Joanna Raźniewska – Dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Curie-Skłodowskkiej w Opolu oraz Pani dr hab. Marta Maciejasz-Świątkiewicz, prof. UO. Celem spotkania było omówienie współpracy między jednostkami w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu ekonomii przez pracowników Wydziału Ekonomicznego w klasie dwujęzycznej o profilu MBA (Medicine-Business-Administration).

Klasa o tym profilu jest nowością w ofercie III LO w Opolu, a młodzież będzie mogła rozpocząć w niej naukę od września 2017. Mamy nadzieję, że współpraca w tym zakresie będzie trwała, a jej owocem będą dobrze przygotowani absolwenci liceum, przyszli studenci naszego Wydziału. Szczegóły oferty edukacyjnej w klasie o profilu MBA można znaleźć na stronie LO.