Z początkiem nowego semestru odbyły się kolejne wizyty studyjne w przedsiębiorstwach naszego regionu, tj. w OZAS-ESAB Sp. z o.o, czołowego producenta urządzeń spawalniczych oraz w POLARIS Poland sp. z o.o., czołowego producenta pojazdów terenowych.

W wizycie wzięli udział studenci II roku Logistyki Wydziału Ekonomicznego. Podczas dwugodzinnych spotkań z praktyką przemysłową studenci mieli możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z wiedzą praktyczną, którą w bardzo przyjazny sposób przekazywali pracownicy obu przedsiębiorstw. Celem tego typu wizyt jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia bazującego na obserwacji praktyki przemysłowej. Wizyty studyjne są istotnym elementem w procesie dydaktycznym na kierunku Logistyka. Inicjatorem wizyt jest pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Logistyki i Marketingu Wydziału Ekonomicznego dr inż. Iwona Pisz. W wizycie studyjnej wzięła udział również dr Sabina Wyrwich-Płotka.