25.05.2017 r. w Krakowie odbyło się seminarium „Kariera w rozmiarze XL – systemy Comarch ERP narzędziem nowoczesnej edukacji”, w którym wzięli udział: dr Sabina Wyrwich-Płotka, dr inż. Iwona Pisz, dr Jacek Pieczonka, dr Robert Poskart.
Celem spotkania było zapoznanie się z ofertą edukacyjną firmy Comarch oraz możliwościami oferowanych przez firmę systemów komputerowych klasy ERP. Udział w seminarium pozwolił na nawiązanie współpracy z dostawcą oprogramowania.
Studenci Wydziału Ekonomicznego już w przyszłym roku będą mogli korzystać z oprogramowania podczas zajęć laboratoryjnych oraz ubiegać się o certyfikaty poświadczające znajomość pakietu Comarch ERP Optima.