BNWZ uprzejmie informuję o ogłoszeniu rekrutacji studentów na studia oraz na praktyki w roku akademickim 2017/2018.

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER (stypendyści z dodatkiem socjalnym oraz specjalnym). Rekrutacja trwa do 31.03.2017 roku.
Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajda Państwo na stronie: http://www.erasmusplus.uni.opole.pl/show.php?id=89&lang=pl&m=1
oraz u dr Bartosza Fortuńskiego.

Wnioski prosimy składać osobiście u dr Bartosza Fortuńskiego.
Zostały zaplanowane dwa spotkania informacyjne dla studentów:
Pierwsze spotkanie: 21.03.2017 (wtorek), godz. 10:30 – Aula Błękitna (Collegium Maius);
Drugie spotkanie: 23.03.2017(czwartek), godz. 13:00 – Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego.